RSS
 

Šokoladiniai keksiukai su ledais

Ypatingi keksiukai, kuriuose slepiasi staigmena – ledai! Labai patiks mažiesiems keksiukų mėgėjams ir puikiai atgaivins karštą vasaros dieną.

225 gramai minkšto sviesto;
225 gramai cukraus;
225 gramai miltų;
1 šaukštelis kepimo miltelių;
4 šaukštai kakavos miltelių;
4 kiaušiniai;
1 šaukštelis vanilinio cukraus.

Gerai išsukite sviestą su cukraus pudra ir veniliniu cukrumi, suberkite su kepimo milteliais ir kakava sumaišytus miltus, po vieną įplakite kiaušinius ir gerai išmaišykite tešlą. Kepkite 175 laipsnių orkaitėje 25 minutes. Kai iškeps, išimkite iš formelių ir atvėsinkite ant grotelių.

įdarui prireiks:
175 gramų šokoladinių ledų (galite pakeisti kitokiais mėgstamais ledais – kad ir vaniliniais);
100 gramų kapoto juodojo šokolado (jei norite švelnesnio skonio, dėkite pienišką šokoladą);
75 ml plaktos grietinėlės.

Kai keksiukai atvės, perpjaukite juos horizontaliai pusiau ir apatinę pusę patepkite šiek tiek aptirpintais šokoladiniais ledais (arba galite ledams šaukšteliu išskobti duobutes). Tada užvožkite viršutines keksiukų puses ir padėkite keksiukus į šaldymo kamerą. Tuo metu karšto vandens vonelėje ištirpinkite juodąjį šokoladą ir šiek tiek pravėsintą supilkite į plaktą grietinėlę. Gerai išmaišykite ir padėkite į šaldytuvą valandai, kad šiek tiek sustingtų. Tada ištraukite keksiukus iš šaldiklio, papuoškite šokolado – grietinėlės “kepurėlėmis” ir padėkite į šaldiklį dar pusvalandžiui, kad sustingtų. Prieš patiekiant, rekomenduojama keksiukus ištraukti iš šaldymo kameros ir pusvalandį palaikyti šaldytuve.

Keksiukų – 18 vnt.

 

Tags: , ,

Palikite komentarą

 
Prašom, įveskite ženklus iš CAPTCHA paveikslėlio į įvedimo langelį

Please type the characters of this captcha image in the input box